Angielski w pracy i w biurze, zwroty i słownictwo 

 

Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku

rozmowa kwalifikacyjna po angielsku

Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku z wymową. Przykładowe pytania i odpowiedzi podczas rekrutacji. Jak przygotować się do rozmowy o pracę?

Pytania o obecną pracę i zakres obowiązków, o poprzednią pracę i poprzedniego pracodawcę, o pensję i wynagrodzenie. Omówienie mocnych stron i umiejętności, dlaczego chcesz pracować w tej firmie i kiedy mógłbyś zacząć pracę. Pytania o motywację, cele zawodowe i wyznaczniki sukcesu. 

Czytaj dalej…

 

 

 

Angielski dla początkujących Nauka Angielskiego 5 książek + 4 płyty CD wymowa

Od podstawowych słówek i zwrotów, samodzielna nauka Hello Szybki Angielski  PROMOCJA

 

Zwroty do CV i listu motywacyjnego

 

CV po angielsku zwroty

Zwroty do CV, listu motywacyjnego i  rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku, Dobre cechy charakteru pracownika po angielsku, pensja netto, brutto i wynagrodzenie po angielsku. Cechy dobrego kandydata do pracy.  Zwroty i zdania przydatne w CV, listach motywacyjnych i rozmowie o pracę po angielsku. Czytaj dalej…

 

 

 

 

 

 

Angielski w biurze

angielski w pracy i w biurze

Poznaj zwroty i słownictwo przydatne w biurze po angielsku. Czynności biurowe, nazwy przedmiotów, dokumentów i sprzętów biurowych. Pracując w biurze odbierasz telefon, składasz zamówienie, wystawiasz fakturę. Z pewnością obsługujesz komputer i sprzęt komputerowy. Nawy artykułów biurowych i dokumentów po angielsku? Koperta, znaczek, faktura, zamówienie…Naucz się tych angielskich słów i zwrotów.

Czytaj dalej…

                                       

Korespondencja biznesowa i handlowa

 

korespondencja biznesowa po angielsku

Zwroty używane w korespondencji biznesowej, takie jak: w nawiązaniu do rozmowy, szanowny panie, piszę, aby potwierdzić i inne zwroty w mailu po angielsku.

With reference to your phone call today Nawiązując do Twojego dzisiejszego telefonu… I would be grateful if you could Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł …I am enclosing Załączam … Czytaj dalej…

 

 

 

 

 Angielski w banku

angielski w banku

 

Słowa i zwroty w banku po angielsku. Poznaj angielskie słownictwo związane z bankiem i finansami i ceną. Operacje na koncie bankowym, otrzymanie kredytu, wypłata gotówki z bankomatu. Bankowość po angielsku bez tajemnic.

Czytaj dalej…

 

 

 

 

 

 

 

 

Treść była ciekawa? Wydrukuj PDF lub podziel się:
PrintFriendlyEmailFacebookPinterestLinkedIn