Angielski w pracy i w biurze, zwroty i słownictwo 

Korespondencja biznesowa Słowa i zwroty w pracy, przydatne do rozmowy o pracę 

  Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku, pytania i odpowiedzi

                                       

Korespondencja biznesowa i handlowa

 

korespondencja biznesowa po angielsku

Zwroty używane w korespondencji biznesowej, takie jak: w nawiązaniu do rozmowy, szanowny panie, piszę, aby potwierdzić i inne zwroty w mailu po angielsku.

With reference to your phone call today Nawiązując do Twojego dzisiejszego telefonu… I would be grateful if you could Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł …I am enclosing Załączam … Czytaj dalej…

 

 

 

Angielski dla początkujących Nauka Angielskiego 5 książek + 4 CD wymowa

Od podstawowych słówek i zwrotów, samodzielna nauka Hello Szybki Angielski  PROMOCJA

 

Zwroty i słownictwo w pracy

 

dobre cechy charakteru

Dobre cechy charakteru pracownika po angielsku, zwroty do CV, listu motywacyjnego i  rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku, pensja netto, brutto i wynagrodzenie po angielsku. Cechy dobrego kandydata do pracy.  Zwroty i zdania przydatne w CV, listach motywacyjnych i rozmowie o pracę po angielsku. Czytaj dalej…

 

 

 

 

 

 

Hello Szybki Angielski Premium

Kurs online Hello Szybki Angielski Premium

Angielski dla początkujących, nauka od podstaw.

Naucz się angielskiego z przyjemnością w 15 minut dziennie

-40% PROMOCJA Sprawdź!

 

 

 

angielski w pracy i w biurze

Angielski w biurze. Poznaj zwroty i słownictwo przydatne w biurze po angielsku. Czynności biurowe, nazwy przedmiotów, dokumentów i sprzętów biurowych. Pracując w biurze odbierasz telefon, składasz zamówienie, wystawiasz fakturę. Z pewnością obsługujesz komputer i sprzęt komputerowy. Nawy artykułów biurowych i dokumentów po angielsku? Koperta, znaczek, faktura, zamówienie…Naucz się tych angielskich słów i zwrotów.

Czytaj dalej…

 

 

nazwy zawodów po angielsku

Nazwy zawodów po angielsku, czym się zajmujesz? Podstawowe zawody oraz zawody, które również warto znać. Poznaj miejsca pracy po angielsku, rodzaje pracy, kategorie i branże. Zawody jak architekt, kucharz, elektryk, robotnik itp. oraz miejsca pracy: budowa, fabryka, biuro…Czym się zajmujesz w swojej pracy? Gotujesz, opiekujesz się pacjentami, czy podajesz napoje? Pracujesz na pełen etat, na pół etatu czy na zmiany? W przemyśle czy w usługach? 

Czytaj dalej…

 

 

angielski w banku

 

Słowa i zwroty w banku po angielsku. Poznaj angielskie słownictwo związane z bankiem i finansami i ceną. Operacje na koncie bankowym, otrzymanie kredytu, wypłata gotówki z bankomatu. Bankowość po angielsku bez tajemnic.

Czytaj dalej…

 

 

 

 

Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku

 

rozmowa kwalifikacyjna po angielsku

Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku. Przykładowe pytania i odpowiedzi podczas rekrutacji. Jak przygotować się do rozmowy o pracę?

Pytania o obecną pracę i zakres obowiązków, o poprzednią pracę i poprzedniego pracodawcę, o pensję i wynagrodzenie. Omówienie mocnych stron i umiejętności, dlaczego chcesz pracować w tej firmie i kiedy mógłbyś zacząć pracę. Pytania o motywację, cele zawodowe i wyznaczniki sukcesu.

Czytaj dalej…

 

 

 

 

Treść była ciekawa? Podziel się:
FacebookPrintFriendlyEmailLinkedInPinterest