Angielski biznesowy: niezbędne zwroty i słownictwo w pracy

Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku

rozmowa kwalifikacyjna po angielsku

Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku z wymową. Przykładowe pytania i odpowiedzi podczas rekrutacji. Jak przygotować się do rozmowy o pracę?

Pytania o obecną pracę i zakres obowiązków, o poprzednią pracę i poprzedniego pracodawcę, o pensję i wynagrodzenie. Omówienie mocnych stron i umiejętności, dlaczego chcesz pracować w tej firmie i kiedy mógłbyś zacząć pracę. Pytania o motywację, cele zawodowe i wyznaczniki sukcesu.

Czytaj dalej…

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

           

 

Angielski w biurze

angielski w pracy i w biurze

Poznaj zwroty i słownictwo przydatne w biurze po angielsku. Czynności biurowe, nazwy przedmiotów, dokumentów i sprzętów biurowych. Pracując w biurze odbierasz telefon, składasz zamówienie, wystawiasz fakturę. Z pewnością obsługujesz komputer i sprzęt komputerowy. Nawy artykułów biurowych i dokumentów po angielsku? Koperta, znaczek, faktura, zamówienie…Naucz się tych angielskich słów i zwrotów.

Czytaj dalej…

 Angielski w banku

angielski w banku

Słowa i zwroty w banku po angielsku. Poznaj angielskie słownictwo związane z bankiem i finansami i ceną. Operacje na koncie bankowym, otrzymanie kredytu, wypłata gotówki z bankomatu. Bankowość po angielsku bez tajemnic.

Czytaj dalej…