Angielski w pracy i w biurze, zwroty i słownictwo 

 

Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku

rozmowa kwalifikacyjna po angielsku

Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku z wymową. Przykładowe pytania i odpowiedzi podczas rekrutacji. Jak przygotować się do rozmowy o pracę?

Pytania o obecną pracę i zakres obowiązków, o poprzednią pracę i poprzedniego pracodawcę, o pensję i wynagrodzenie. Omówienie mocnych stron i umiejętności, dlaczego chcesz pracować w tej firmie i kiedy mógłbyś zacząć pracę. Pytania o motywację, cele zawodowe i wyznaczniki sukcesu. 

Czytaj dalej…

 

 

 

                  CV po angielsku

 

CV po angielsku

Jak napisać CV po angielsku, porady.

Prawie każde CV zawiera takie jak: About me O mnie lub Profile Profil, Contact Dane kontaktowe, Work Experience  Doświadczenie zawodowe,  Education Wykształcenie, etapy edukacji, Skills Umiejętności. Czasami zwierają References Referencje, Languages Języki oraz Hobby Hobby lub Interests Zainteresowania.

Zwroty do CV, listu motywacyjnego po angielsku, Dobre cechy charakteru pracownika po angielsku Cechy dobrego kandydata do pracy.  Słowa, zwroty i zdania przydatne w CV i listach motywacyjnych. Czytaj dalej…

 

 

 

Angielski w biurze

angielski w pracy i w biurze

Poznaj zwroty i słownictwo przydatne w biurze po angielsku. Czynności biurowe, nazwy przedmiotów, dokumentów i sprzętów biurowych. Pracując w biurze odbierasz telefon, składasz zamówienie, wystawiasz fakturę. Z pewnością obsługujesz komputer i sprzęt komputerowy. Nawy artykułów biurowych i dokumentów po angielsku? Koperta, znaczek, faktura, zamówienie…Naucz się tych angielskich słów i zwrotów.

Czytaj dalej…

                                       

 

Korespondencja biznesowa i handlowa

 

korespondencja biznesowa po angielsku

Zwroty używane w korespondencji biznesowej, takie jak: w nawiązaniu do rozmowy, szanowny panie, piszę, aby potwierdzić i inne zwroty w mailu po angielsku.

With reference to your phone call today Nawiązując do Twojego dzisiejszego telefonu… I would be grateful if you could Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł …I am enclosing Załączam … Czytaj dalej…

 

 

 

 

 Angielski w banku

angielski w banku

 

Słowa i zwroty w banku po angielsku. Poznaj angielskie słownictwo związane z bankiem i finansami i ceną. Operacje na koncie bankowym, otrzymanie kredytu, wypłata gotówki z bankomatu. Bankowość po angielsku bez tajemnic.

Czytaj dalej…