Angielski w pracy i w biurze, podstawowe zwroty i słownictwo 

Słowa i zwroty    Rozmowa o pracę  Korespondencja biznesowa

                                          Zwroty i słownictwo

 

nazwy zawodów po angielsku

Nazwy zawodów po angielsku, czym się zajmujesz? Poznaj miejsca pracy po angielsku, rodzaje pracy, przemysłu i usługi. Zawody jak architekt, kucharz, elektryk, robotnik itp. oraz miejsca pracy: budowa, fabryka, biuro…Czym się zajmujesz w swojej pracy? Gotujesz, opiekujesz się pacjentami, czy podajesz napoje? Pracujesz na pełen etat, na pół etatu czy na zmiany? W przemyśle czy w usługach? 

Czytaj dalej…

 

Wyjątkowe rozmówki angielskie - od słówek i zwrotów aż po Twoją pierwszą konwersację, książki z CD do szybkiej nauki, teraz w promocji.

 

biuro po angielsku

Angielski w biurze. Poznaj zwroty i słownictwo przydatne w biurze po angielsku. Czynności biurowej, nazwy przedmiotów, dokumentów i sprzętów biurowych. Pracując w biurze odbierasz telefon, składasz zamówienie, wystawiasz fakturę. Z pewnością obsługujesz komputer i sprzęt komputerowy. Nawy przedmiotów biurowych i dokumentów po angielsku? Koperta, znaczek, faktura, zamówienie…Naucz się tych angielskich słów i zwrotów.

Czytaj dalej…

 

 

 

cechy pracownika po angielsku

Dobre cechy pracownika po angielsku, ogłoszenie o pracę po angielsku, pracownik i pracodawca.  Poznaj słowa i zwroty przydatne w szukaniu pracy i pisaniu CV po angielsku. Naucz się czytać ogłoszenia o pracę po angielsku i cechy dobrego kandydata do pracy. Czytaj dalej…

 

 

 

 

rozmówki angielskie w banku

Zwroty w banku po angielsku, cena, pensja. Rozmówki i zwroty banku po angielsku.  Cena netto, brutto, wydatki, pensja. Poznaj angielskie słownictwo związane z bankiem, ceną i pensją.  

Czytaj dalej…

 

 

 

 

 

 

Rozmowa o pracę po angielsku

 

rozmowa o pracę po angielsku

Czeka Cię rozmowa w sprawie pracy po angielsku? Sprawdź, czy odpowiesz na te pytania. 

What is your dream job? Jaka jest twoja wymarzona praca? What motivates you? Co Ciebie motywuje?  What is the minimum salary you will accept? Jaką minimalną pensję byś zaakceptował?  Why do you believe that you are the best candidate for this job? Dlaczego sądzisz, że jesteś najlepszym kandydatem do tej pracy? Czytaj dalej…

 

 

 

Korespondencja biznesowa i handlowa

 

korespondencja po angielsku

Zwroty używane w korespondencji biznesowej, takie jak: w nawiązaniu do rozmowy, szanowny panie, piszę, aby potwierdzić i inne zwroty w mailu po angielsku.

With reference to your phone call today Nawiązując do Twojego dzisiejszego telefonu… I would be grateful if you could Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł …I am enclosing Załączam … Czytaj dalej…

 

   

 

 

Treść była ciekawa? Podziel się:
FacebookGoogle+EmailPrintLinkedIn